Kategorie uživatele

kategorie

napište nám

Kolik je tři + devět (číslem):

Profil uživatele/zdeninka/

zdeninka / prodávající

město: Chožov

registrace: 10.02.2020

o mně:

Jmenuji se Zdenka. Mám ráda ruční práce. Ráda háčkuji,pletu, a v neposlední řadě jsem se úplně zbláznila do výroby náramků.

Náramky mám zhotovené z minerálních kamenů, skleněných , plastových  korálků. Na navlékání se používá elastické lycrové vlákno,  korálky a komponenty, které nakupuji v obchodě. Dále zhotovuji náramky  ze šňůrek - voskovaných a bavlněných. Dále přidávám k náramkům  i komponenty zvěrokruhu, srdce, strom života, ruka Fatimy apod.

NÁRAMKY KABBALAH - červený náramek je symbolem ochrany a negativní energie, uhrančivých pohledů. Ručně vyroběný náramek je z voskované nebo bavlněné šňůrky, která tvoří náramkovou část , může mít jeden nebo dva uzlíky, kterými se náramek zkracuje nebo prodlužuje. Nosí se vždy na levé ruce. Levá strana těla, speciálně ruka a rameno, je podle tohoto učení přijímatelem energie . Lze náramek doplnit i různými přívěsky. Tyto náramky se nosí na celém světě a jsou velmi aktuální.  Náramek je vhodný i na ochranu maminky v době těhotenství, můžou ho nosit děti, muži,ženy. Náramku nevadí voda- sprchování, koupání apod.

NÁRAMKY SHAMBALLA - jsou moderní ozdobou ruky. Náramky jsou unikátní svým zpracováním a to vázáním uzlů ze šňůrky , doplněné korálky jask přírodními, tak skleněnými nebo plastovými. Jsou vhodné k jakémukoliv oblečení, dennímu nošení. Mohou je nosit jak ženy tak muži. Lze zhotovit i náhrdelník na krk jako set. a komponenty.dále podle zvěrokruhu, v jakém jste znamení a jaké minerální korálky by se k Vám hodily.

Náramky lze zhotovit v jakékoliv velikosti v cm. Velikost si zákazník vždy uvede v objednávce. Zákazník si může vybrat případně i přívěsek jaký bych si přál zda postříbřený, z chirurgické oceli nebo pozlacený.

 

 

 

 

 

doprava a ostatní info:

Zboží zasílám Českou poštou a poštovné je dle tarifu ČP. Zboží je zabaleno v zavíracím sáčku (mohu na přání zaslat i v krabičce) a v bublinkové obálce.

osobní kategorie

hodnocení: zatím nehodnocen

komentáře / žádný komentář

Vkládat mohou pouze přihlášení uživatelé

přihlásit