Profil uživatele/Míša Kř/

Míša Kř / prodávající

město: Praha

registrace: 17.09.2017

o mně:

Už od mala vyrábím řetízky a náušničky z korálků a čím jsem starší, tím víc mě to baví. Teď už jich mám doma tolik, že bych mohla po celý rok nosit každý den jiné. Proto jsem se rozhodla je zde nabídnout.

doprava a ostatní info:

Poštovné a balné:

Zboží bude posláno po přijetí platby na účet, a to doporučeně zabalené v bublinkové obálce.

Za příplatek zboží zašlu i na dobírku.

Nabízím i osobní převzetí v Praze - kontaktujte mě vnitřní poštou.

 

Storno objednávky:Stornování zakázky je možné do odeslání platby za objednávku na uvedený účet. Pro storno mě, prosím, kontaktujte vnitřní poštou.  


Reklamace: Před odesláním zboží na reklamaci mne, prosím, nejdříve kontaktujte a já Vám dám instrukce pro další postup. Reklamaci posoudím v co nejkratším čase a o průběhu Vás budu informovat. Vždy se pokusím reklamaci vyřídit ke spokojenosti obou stran, ale bohužel v případě neoprávněné reklamace budu muset zboží zaslat zpět na náklady kupujícího.

Po přijetí zásilky si, prosím, zkontrolujte jakékoliv poškození zásilky. Za škodu vzniklou při přepravě zboží odpovídá dopravce - reklamaci uplatňujte u něj. Přesto Vám ochotně takto poškozené zboží opravím - kontaktujte mě vnitřní poštou.


Vrácení zboží: Nepoškozené zboží mi můžete bez udání důvodu vrátit do 3 týdnů. Po doručení zboží Vám vrátím celou částku, kterou jste mi poslali, na Vámi uvedený bankovní účet.osobní kategorie

hodnocení: zatím nehodnocen

komentáře / žádný komentář

Vkládat mohou pouze přihlášení uživatelé

přihlásit