Profil uživatele/Magic-Color/

Magic-Color / prodávající

město: Praha 6

registrace: 13.04.2020

o mně:

přejeme pohodový výběr

v našem obchodě najdete nejen umělecké, ale i trendy šperky, které nikde jinde nemají ...

ve stylu " jsem jedinečný originál "

 

>>>...<<<

doprava a ostatní info:

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky platné 
od 1.1.2018 ( změna od 01.03.2019 )
Tyto obchodní podmínky upravují nákup na dálku a to prostřednictvím rozhraní této webové stránky.
  
 
1. Obchodní podmínky se řídí ustanovením § 1751 odst. 1 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku.

2. a) Podklady pro platbu budou odeslány přijetím objednávky.
2. b) Nelze objednat zboží na dobírku. Lze dohodnout osobní převzetí.
Vaši objednávku můžeme odmítnout, pokud je část objednávky ve stejném okamžiku objednána jinde.
 
3. a) Ochrana osobních údajů kupujícího, který je fyzickou osobou, je poskytována zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Prodávající tímto stvrzuje, že údaje kupujícího neposkytne třetí straně.
3. b) Na základě platnosti GDPR - Údaje zákazníka budou zpracovány výhradně za účelem vyřízení objednávky. Nesbíráme žádná data pro Google Analitic a jiné vyhledavače. Vašeho soukromí si vážíme.
 
4. Podmínkou platnosti objednávky je vyplnění všech povinných údajů v objednávkovém formuláři, seznámení se s těmito obchodními podmínkami na webové stránce a potvrzení kupujícího o tom, že se s těmito obchodními podmínkami seznámil. Prodávající je vždy oprávněn v závislosti na charakteru objednávky (množství zboží, výše kupní ceny, předpokládané náklady na dopravu) požádat kupujícího o dodatečné potvrzení objednávky (například písemně či telefonicky) a to vždy u objednávky u neregistrovaného zákazníka.
 
5. Webové rozhraní obchodu obsahuje informace o zboží, a to včetně uvedení cen jednotlivého zboží. Ceny zboží jsou konečné. Nejsem plátce DPH. Veškerá prezentace zboží umístěná ve webovém rozhraní obchodu je informativního charakteru a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně tohoto zboží a to vzhledem k možnosti, že zboží je prodáno na jiném prodejním místě a není dostatečná skladová zásoba pro uzavření kupní smlouvy.
V případě, že některý z požadavků uvedených v objednávce nemůže prodávající splnit, zašle kupujícímu na elektronickou adresu kupujícího pozměněnou nabídku s uvedením možných variant objednávky a vyžádá si stanovisko kupujícího. Pozměněná nabídka se považuje za nový návrh kupní smlouvy a kupní smlouva je v takovém případě uzavřena až akceptací kupujícího prostřednictvím elektronické pošty.
 
6. Splatnost objednávky je 7 pracovních dnů. Poté bude objednávka bez předešlého upozornění stornována.
 
7. Zboží prodávající expeduje ihned, nejpozději však do 3 dnů od připsání platby.
 
8. V souladu s ustanovením § 1829 odst. 1 občanského zákoníku, máte právo od kupní smlouvy odstoupit, a to do čtrnácti (14) dnů od převzetí zboží, přičemž v případě, že předmětem kupní smlouvy je několik druhů zboží nebo dodání několika částí, běží tato lhůta ode dne převzetí poslední dodávky zboží. Odstoupení od kupní smlouvy musí být prodávajícímu odesláno ve lhůtě uvedené v předchozí větě. Kupující bere na vědomí, že dle ustanovení § 1837 občanského zákoníku, nelze mimo jiné odstoupit od kupní smlouvy při dodávce zboží v uzavřeném obalu, které kupující z obalu vyňal a z hygienických důvodů jej není možné vrátit. Jedná se o šperky v bižuterním provedení, cínované a textilní.
Odstoupí-li kupující od kupní smlouvy, nese kupující náklady spojené s navrácením zboží prodávajícímu, a to i v tom případě, kdy zboží nemůže být vráceno pro svou povahu obvyklou poštovní cestou. V případě odstoupení od smlouvy vrátí prodávající peněžní prostředky přijaté od kupujícího do sedmi (7) dnů od převzetí zboží.
 
9. Objednávku lze odebrat také osobním odběrem a to v Praze po předešlé domluvě. Praha 4 v mém zaměstnání a to po - pá od 8-14 hod., po 14 hodině dle domluvy po cestě z práce.
Aktuálně také po domluvě na Kladně. Zboží lze také zaslat poštou, přepravní službou a to dle nastavených možností.
 
10. Objednávky z jiných reklamích prostorů -  lze sloučit do jedné.
Poté hradíte jedno poštovné.

Od 01.03.2018 podnikám na základě ohlášení činnosti. Proto v e-shopech došlo ke změnám koncepce obchodu.
Pro všechno vystavené zboží již vyrobené - v doprodeji, platí stejné obchodní podmínky jako pro nově vzniklé kolekce

hodnocení: zatím nehodnocen

komentáře / žádný komentář

Vkládat mohou pouze přihlášení uživatelé

přihlásit