Profil uživatele/livele/

livele / prodávající

město: Šlapanice

registrace: 08.09.2014

o mně:

Vítám Vás v mém obchůdku.

Jsem jedna tvořivá duše, kterou momentálně plně zaměstnává péče o malého raubíře :-) . Než tomu tak ale bylo, věnovala jsem se práci ve zdravotnictví...

i když... tak úplně zdravotník nejsem. Věnuji se modelování z vosku, odlévání slitin obecných i drahých kovů, jejich broušení, leštění, míchání a "patlání" různých plastických hmot, tvarování drátu... vyrábím zubní korunky a můstky.

A protože mi takový typ ruční práce začal chybět, vrhla jsem se na výrobu šperků z "nepravého smaltu". Na to, že něco takového existuje jsem přišla právě díky smaltu klasickému, který mám moc ráda, ale ten je pro mě zatím ve fázi snu.

Pídila jsem se, nakoupila pár barviček, plech, a zkoušela a zkoušela. Tvořím nejčastěji za vlahých letních večerů, když prcek spokojeně chrní. Každý kus je originál, který vzniká podle momentální nálady a celkového rozpoložení.

Když jsem se v okolí setkala s kladnými ohlasy na mou tvorbu, rozhodla jsem se, že do toho půjdu a zkusím ji nabídnout i veřejnosti. A tak mě tu máte.

Livele 

doprava a ostatní info:

Zboží posílám českou poštou, doporučeně, pečlivě zabalené, co nejdříve potom, co mi přijdou peníze na účet. V případě domluvy je i možné osobní předání v Brně.

hodnocení: zatím nehodnocen

komentáře / 1 komentář

Vkládat mohou pouze přihlášení uživatelé

přihlásit

rablu/25.11.2014/ 09:05

Dobrý den, právě jsem vyzvedla náušnice od Vás, jsou moc hezké, koupila jsem dobře :).Radka