Profil uživatele/hanny007/

hanny007 / prodávající

město: Trutnov

registrace: 27.05.2012

o mně:

Dobrý den milí návštěvníci,


tímto bych Vás chtěla přivítat v mém obchůdku, který je zaměřený především na výrobu vyřezávaných svíček. Můžete zde vidět i svíčky z parafínu nebo  z palmového vosku, ale také plovoucí.


Vyřezávané svíčky mi natolik učarovaly, že jsem sama začala s výrobou. Ve chvíli, kdy ji zapálíte, budete překvapeni hrou barev a světel. Je to způsobeno lampionovým efektem, kdy plameny prosvítají jednotlivými řezy.

Veškeré svíčky dle přání mohu vyrobit i v jakémkoliv barevném provedení, stačí napsat vnitřní poštou. Doba doručení pak bude do 7 dnů.

V současnosti zde naleznete i 100% přírodní mýdla, mýdla glycerinová a šumivé soli (tzv. bath bombs) do koupele.

Přírodní mýdla jsou vyráběna čistě z rostlinných olejů metodou zastudena, což znamená, že v mýdlech zůstávají všechny výživné látky v nezměněné podobě. Přesný poměr kokosového, palmového a olivového oleje zaručuje vláčnost mýdel, schopnost výborně vstřebávat vlhkost, výbornou pěnivost a tvrdost. Přírodní mýdlo je složeno pouze z takových látek, které se vyskytují v přírodě a jsou vyhledávány pro své příznivé účinky na pleť.

Věřím, že každý z Vás si vybere to svoje, co se mu bude líbí.

doprava a ostatní info:

Poštovné dle ČP, při odběru více kusů nebo druhů, poštovné bude účtováno dle hmotnosti a tarifů ČP za 1 ks balíku. Veškeré výrobky jsou baleny v bublinkové fólii a následně do kartónové krabice, aby nedošlo k poškození při přepravě.

hodnocení: zatím nehodnocen

komentáře / žádný komentář

Vkládat mohou pouze přihlášení uživatelé

přihlásit