Profil uživatele/AB Jewellery/

AB Jewellery / prodávající

město: Uhlířské Janovice

registrace: 13.07.2012

o mně:

Tvořím šperky metodou drátování a korálkování, ale nejen to. Používám i jiné materiály: fimo hmota, peří, látky, dřevo a mnoho dalšího. Mé výrobky jsou autorské a jsou mou kreativní rukodělnou zálibou. Bižuterie je nejen krásným doplňkem, ale také krásným dárkem pro mamku, kamarádku, sestru, přítelkyni... Mé šperky jsou originální a rozmanitost je u mě preferencí. Každá žena chce být originální, tak neváhejte. Se šperky z mé dílničky lze být originální velmi snadno...

doprava a ostatní info:

Doprava: Osobním odběrem                 0Kč

              Doporučeně Českou poštou   40Kč

 

Způsob balení: V základní objednávce zboží zasílám v  zipovém sáčku zabalené v obálce, která má z vnitřní strany bublinky. Je však možno zaslat zabalené v dárkové krabičce nebo na kartičce z barvené čtvrtky.

Pro udržení dlouhé životnosti bižuterie je třeba dodržovat několik zásad:

- bižuterie by naměla přijít do styku: s vodou, parfémy a jinými chemickými přípravky a také by neměla přijít do styku s nadměrným potem (moho by dojít k oloupání barvy nebo jinému poškození šperku)

- pokud je bižuterie nějak znečištěna, nikdy ji nečistíme mechanickým škrábáním nebo chemickými přípravky (zpravidla postačí hadřík namočený ve vlažné vodě nebo ve vlažné mýdlové vodě)

- uchovávání bižuterie: nejideálněji v zipovém sáčku, ve kterém Vám bude odeslán a následně ještě ve šperkovnici nebo zásuvce. Dále chraňte šperk před nadměrným slunečním zářením.


hodnocení: zatím nehodnocen

komentáře / žádný komentář

Vkládat mohou pouze přihlášení uživatelé

přihlásit