/ o portálu /


Šikovní lidé - je portál pro všechny, kteří dokáží ocenit autorská díla, zajímavé, originální a nápadité dárky a pro ty, kteří je vyrábí.

 

Na stránkách portálu naleznete rozmanité produkty ručních prací, které lze nabízet i zakoupit přímo prostřednictvím těchto stránek.

 

Tento projekt je vytvořen, aby podpořil umělce v jejich tvorbě, dal jim možnost prezentovat své výrobky a nápady a pomohl najít obdivovatele a kupce jejich děl. Chceme aby portál byl místem, kde Vás baví umění ve své unikátnosti, kde Vás baví se o něm bavit, dělit se o kreativní nápady a techniky, rozšiřovat své znalosti v oblasti umění a kde můžete najít užitečné informace pro Vaši kreativitu.

Šikovní lidé pletou, vyšívají, vyrábí věci ze skla, dřeva, kovů, hlíny. Někteří se tomu věnují neustále, pro některé je to koníček, kterému se věnují ve svém volném čase.

Každá jejich práce je jedinečná, je to dílo autora, v němž jsou zahrnuty jeho myšlenky, promítá se v nich jeho nálada, inspirace, znalosti, zkušenosti a talent.

 

Každého jistě potěší, když je jeho práce oceňována, což inspiruje k realizaci nových nápadů a myšlenek. Umělci a cenitelé jsou u nás vždy vítáni.

 

Zveme Vás všechny, kteří máte zájem k účasti na tomto projektu.

 

Uvítáme Vaše rady a návrhy!